Головна » 2011 » Травень » 15 » Прийнятна нічия. "Фіорентина" - "Болонья" - 1:1. ВІДЕО
21:31
Прийнятна нічия. "Фіорентина" - "Болонья" - 1:1. ВІДЕО
Гол Черчі переможним не став?replace('\
Матч розпочався не надто жваво і з великою кількістю помилок при передачах. Та причиною цьому був не брак індивідуальної майстерності футболістів.

Перед поєдинком, як і зрештою ще на його початку, над "Артеміо Франко” пройшов дощ, то ж слизький газон змушував діяти футболістів обережно.

Проте згодом команди розігралися і особливо вдало це вийшло у "Фіорентини” - на 20-ій хвилині Черчі відгукнувся на передачу Варгаса з флангу і вивів свою команду вперед.

Попри те, що "фіалки” і далі володіли ініціативою, збільшити відрив у рахунку до перерви вони так і не змогли.

А от друга половина зустрічі, головною дійовою особою в якій став болонець Гастон Рамірес, що вийшов на поле на 46-ій хвилині, розпочалася вже під диктовку гостей. Спочатку Рамірес зрівняв рахунок і додав впевненості своїй команді,

а на 54-ій хвилині Крельдруп сфолив у власному карному і окрім того, що залишив свою команду у меншості, то ще й дозволив гостям пробити пенальті. Ді Вайо, однак, з позначки "фіалкових” пробачив.

Після цього гра заспокоїлася і здавалося, що обидві команди влаштовує нічийний результат. Однак на 79-ій хвилині невгамовний Рамірес чи то "малював” пенальті, чи то проти нього дійсно фолили, однак суддя вирішив показати йому "гірчичника” за симуляцію. Гастон був настільки невдоволений цим рішенням, що арбітру довелося заспокоїти його вже червоною карткою. Після того, як склади зрівнялися, вирівнялася і гра. Було помітно, що команди відверто дограють, що не подобалося глядачам, то ж суддя дав фінальний свисток під активний свист трибун.

"Фіорентина” - "Болонья” - 1:1 (1:0)

Голи: Черчі, 20 — Рамірес, 50

Попередження: Сантана, 43 — Брітос, 5, Черубін, 64, Рамірес, 79

Вилучення: Крельдруп, 54 — Рамірес, 80

"Фіорентина”: Фрей, Крельдруп, Гамберіні, Де Сільвестрі, Паскуаль (Льяїч, 87), Бехрамі, Варгас, Монтоліво, Черчі (Наталі, 56), Муту, Джилардіно (Сантана, 42)

"Болонья”: Вівіано, Портанова, Морас (Рамірес, 46), Брітос, Черубін, Казаріні, Делла Рокка, Перес, Мудінгаї, ді Вайо (Мутареллі, 84), Папоні (Хіменес, 72)

"ТЕНІС" [56]
ATP, WTA, Australian Open, Roland Garros, Wimbledon, US Open, Кубок Федерации, Кубок Дэвиса
"ХОКЕЙ" [89]
КХЛ, НХЛ, Евротур, Швеция, Германия, Франция
"ЗИМНІ ВИДИ" [40]
Биатлон, Лыжные гонки, Горные лыжи, Прыжки с трамплина, Лыжное двоеборье, Фигурное катание, Конькобежный спорт, Бобслей, Скелетон, Сани