Головна » 2011 » Квітень » 23 » "Арсенал" - "Динамо" 0:3 (0:2)
19:08
"Арсенал" - "Динамо" 0:3 (0:2)
Перемога з багатьма запитаннями

Перед грою динамівці заявляли про намір забити швидкий гол, тому від самого початку гри підопічні Сьоміна взяли ініціативу, намагаючися збудувати щось на лівому фланзі. Зрештою їхні зусилля увінчалися успіхом на 9-ій хвилині: після передачі Шевченка Ярмоленко обіграв двох захисників і влучно пробив у лівий кут воріт Погорілого. 1:0.

Після голу гра дещо затихла, адже динамівці завдання швидкого голу виконали, а каноніри не мали змоги щось протиставити. Гру й надалі контролювали номінальніи гості, а гоподарі завдали лише одного удару в площину воріт Шовковського.

На 35-ій хвилині Михалик збив Єщенка на межі карного майданчика динамівців, при цьому зазнавши ушкодження. Тараса одразу замінив Алмейда.

Через п'ять хвилин Шевченко заробив кутовий на правому фланзі атаки. Подачу Гусєва захисники "Арсеналу" відбили, зате на підбирання були динамівці. Мілевський віддав пас у воротарський майданчик, де після нетривалої метушні Шевченко пробив уже з-за спини воротаря канонірів. 0:2.

В другій половині зустрічі команди обмінялися ролями. "Арсенал" повністю взяв гру під свій конроль, і "Динамо" не могло нічого з цим подіяти. Втім часті кутові біля воріт Шовковського завершувалися нічим, Шацьких попав у поперечку, Мазілу не реалізував вихід сам-на-сам.

У відповідь динамівці організували кілька контратак, жодна з яких не завершилася ударом у площину воріт. Винятком стала атака Кравця-Гусєва: перший перехопив м'яч і віддав передачу на другого, який пройшов центром і успішно пробив по воротах Погорілого. 0:3.

Навіть після голу каноніри контролювали м'яч, але гра помітно погіршилася. На останніх хвилинах команди ще обмінялися гострими моментами. Втім потужна за рахунком перемога "Динамо" все ж залишила багато запитань, особливо щодо подій у другому таймі.

"ТЕНІС" [56]
ATP, WTA, Australian Open, Roland Garros, Wimbledon, US Open, Кубок Федерации, Кубок Дэвиса
"ХОКЕЙ" [89]
КХЛ, НХЛ, Евротур, Швеция, Германия, Франция
"ЗИМНІ ВИДИ" [40]
Биатлон, Лыжные гонки, Горные лыжи, Прыжки с трамплина, Лыжное двоеборье, Фигурное катание, Конькобежный спорт, Бобслей, Скелетон, Сани