Головна » 2011 » Вересень » 11
У другому таймі гравці Наполі виглядали яскравішими
"Наполі" хоча б до завтра, але буде лідером турнірної таблиці. Цьому посприяла перемога над "Чезеною" з рахунком — 3:1.

Вже на 3-й хвилині Лавессі змусив кіпера господарів виймати м'яча із сітки воріт. Проте далі події для підопічних Маццарі розвивалися не надто добре.

На 24-ій хвилині гри Гуана, після численних атак господарів таки зрівняв рахунок, а після цього "Чезена” ще мала нагоди повести в рахунку.

Та все змінив епізод на 56-й хвилині, коли Беналуан отримав другу жовту картку і залишив партнерів у меншості. Такою перевагою вже через 11 хвилин скористався Кампаньяро, а на 87-й хвилині Гамшік, який вийшов на заміну, закріпив перевагу гостей — 1:3.

Що ж до Едінсона Кавані, то в нього було чимало нагод відзначитися, але, схоже, обійми партнерів після забитого голу на нього чекають вже в наступних матчах.

... Читати далі »

Категорія: "ФУТБОЛ" | Переглядів: 585 | Додав: slipknot | Дата: 11.09.2011 | Коментарі (0)

В Італії боротьба за ЛЧ
"Ювентус" звернувся до УЄФА з вимогою виключити "Інтер" з поточного розіграшу Ліги чемпіонів через скандал, пов'язаний з договірними матчами в сезоні-2005/06.

У туринського клубу є докази провини "Інтера”. Представники туринського клубу мають намір домогтися оскарження рішення про передачу чемпіонського титулу "Інтеру” і виключення міланського клубу з єврокубків. Додамо, що суперниками "Інтера” у груповому етапі Ліги чемпіонів є ЦСКА, "Лілль” та "Трабзонспор”, який туди потрапив лише через  ... Читати далі »

УЄФА замінила Сьйон на Селтік
Контрольно-дисциплінарна інстанція УЄФА задовольнила протест шотландського "Селтіка" стосовно результатів поєдинків стикового раунду Ліги Європи проти швейцарського "Сьйона".

Контрольно-дисциплінарна інстанція УЄФА (КДІ) розглянула протест шотландського "Селтіка" стосовно результатів двох поєдинків стикового раунду Ліги Європи УЄФА проти швейцарського "Сьйона", які відбулися 18 та 25 серпня.

Шотландський клуб поставив під сумнів участь у матчах деяких гравців "Сьйона", який за підсумками двораундового двобою здолав шотландський клуб із загальним рахунком 3:1. КДІ задовольнила обидва протести та присудила клубу з Глазго технічні перемоги (3:0). Відтак, шотландці кваліфікувалися до групового етапу Ліги Європи.

Щоправда, швейцарці ще можуть сподіватися на позитивний результат оскарження рішення.

Менез налаштований лише на перемогу
Вінгер "ПСЖ" Жеремі Менез воліє не замовчувати про амбіції своєї нової команди.

"Якщо ми не зуміємо виграти Лігу 1, то сезон буде вважатися провальним. Не бачу жодного приводу приховувати наші завдання", - заявив гравець збірної Франції.

Нагадаємо, що Менез лише нещодавно поповнив лави французького клубу перейшовши із "Роми”, кольори якої захищав з 2008 року.

Зеніт поступився Локомотиву, перемагаючи 2:0. ВІДЕО
У рамках 23-го туру чемпіонату Росії "Локомотив" на своєму полі виграв у "Зеніта". Зустріч завершилася з рахунком 4:2.

Перший тайм залишився за гостями з Санкт-Петербурга. Вже на сьомій хвилині рахунок відкрив Лазовіч, без зайвої обробки м'яча з 25 метрів поклавши його точнісінько в кут воріт, а на 31-й хвилині Бухаров зміцнив перевагу своєї команди, пробивши з 15 метрів на техніку у дальній кут.

Однак у другому таймі ... Читати далі »

Марадона не дивиться на гру аргентинців
Дієго Марадона, який очолював збірну Аргентини під час ЧС-2010, зізнався, що не може дивитися матчі національної команди з тих пір, як його відправили у відставку.

Нагадаємо, що аргентинці під керівництвом Марадони дійшли до чвертьфіналу Мундіалю, де поступилися збірній Німеччини з рахунком 0:4.

"З тих пір як я пішов, жодного разу не бачив матчів збірної Аргентини. Не думаю, що коли-небудь буду дивитися їх знову, тому що це приносить мені біль. Мені ніхто нічого не винен. Я поставив своє життя на грань заради гравців, і вони зробили те ж саме для мене. Ми не змогли дати Аргентині того, чого хотіли - Кубок світу. Але ми не винні нічого один одному, ми зробили все, що могли, і можемо з гордістю дивитися на себе в дзеркало", - розповів Марадона.

Луїзао залишився відданим Бенфіці
Центральний захисник "Бенфіки" Луїзао підписав новий контракт з клубом.

Угода розрахована до 2016 року, а це означає, що 31-річний бразилець завершить кар'єру гравця саме в стані "орлів".

Чинна угода гравця закінчувалася у 2013 році, але клуб не мав наміру розлучатися з Луїзао, як і той не хотів залишати "орлів”.